• Různé 17.10.2010

  Blogy jsou fajn, blogy jsou bezva. Máme ho na hraní, na seberealizaci, pro informace, k nauce, pro radost, nebo pro všechno dohromady, zkrátka pro co kdo chce. Dnes mám svůj blog na hraní a proto jsem vyměnila vzhled. Kdo by chtěl připsat komentář, tak klikne na název článku a pod článkem se mu zjeví jednoduchá tabulka.

  REPLY

  NAME - jméno

  MAIL - adresa mailu

  WEBSITE - adresa Vašeho webu - blogu.

  Stačí vyplnit jen jméno nebo všechno, jak kdo chce.

  Ke čtení komentářů nebo jeho přidání stačí také kliknout na vedle přišpendlený papírek s číslem (či bez). To číslo značí počet komentářů.

  Tak nevím, jak se Vám mé hraní s blogem líbí, uvidíme. Velikost písma v článcích bude určitě větší.

  Řekla jsem si, chce to změnu, změna je život. Mějte se krásně.

  To jsem já. Pro mě nakreslilo Malé Chlupaté stvoření z Alfa Centauri

  To jsem já. Pro mě nakreslilo Malé Chlupaté stvoření z Alfa Centauri

  Posted by Naďa @ 12:44

 • 9 Responses

  WP_Modern_Notepad
  • Natty Says:

   Nadi, na obrázku ti to moc sluší, vidím, že jsi kuřačka :-) a jinak co se týče hraní s blogem, mně se líbí, je přehledný a dobře se v něm dá orientovat - tak hraj si, změna je život - pěkný večer :-)

  • Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Says:

   Mě se to strašně líbí! Je to takové hravé, své, hlavně přišpendlený papírek na komentáře, (takové papírky se mi doma válejí všude!).Povedlo se ti to! :) Ó to se červenám, že je tu můj nevyvedený obrázek. Ale jsem rádo, že jsem tě vystihlo, moc mě to potěšilo. A když tu máme přišpendlený papírek: Taky bych tě rádo do něčeho zkusilo upíchnout:
   http://alfa-centauri.blog.cz/1010/chlupatomale-devetideni-cili-nebojite-se
   Jestli chceš, můžeš se zapojit do mého netradičního projektu. Taky se zároveň moc omlouvám - devět dní ti sem nenapíšu žádný komentář (ale zajdu si rádo něco přečíst) - snad se nezlobíš a nebezmeš na mě svůj pásek se znakem míru u sukně! (to by bolelo!)

  • Honza Marek, Kanada Says:

   Milá Naďo, vždy jsem se tě snažil představit, jak asi vypadáš, jak jsi se od dob fotografie na “Staromáku” změnila - a vůbec. No a teď tě tu mám, vidím tě zblízka, máš tedy krátké vlasy, jsi perfektně štíhlá, kouříš jak vidím Havana, nosíš tmavé brýle bez těch háků na uši, asi jde do módy zase cvikr ve vaší staé vlasti. Mini sukně, pod ní proužkované punčochy, opasek proklatě nízko, zkrátka fešanda. jenom ten nůsek, tem mi připomíná italskou Kalabrii. Ale to na kráse nic nemění. A jak držíš ten diář, z toho vidím, že v sobě ukrývá nejedno tajemství. Inu vidím, že ženy, i když jim přibývají lěta, nestárnou…..

  • NULI Says:

   Já to nechápu, proč tam nejsem. Už jsem asi dneska s komentama přečerpaná :-).

  • NULI Says:

   No, tak jsem se k Tobě, Naďo, docpala - a trvalo mi topodstatně délenež Honzovi z Kanady :-).

  • Zuzana Says:

   no ale sluší ti to, obzvlášť ta minisukýnka. A ještě jednou - prosím, prosím, v češtině…teď kliknu na submit comment a to je jako odeslat, že jo…

  • Naďa Says:

   Tak vidím, že se můj sáhodlouhý komentář k Honzovi a Natty ztratil, to mě mrzí, ale znovu to smolit nebudu. Zkráceně. 12 let nekouřím a i když je podoba vystižená, do nějaké doby platná, není už až tak aktuální. Nesouhlasí délka vlasů, váha, oblečení, jen ty brýle (ale s hokejkama) a diář jsou aktuální stále. Babičky se totiž strašně rychle mění :-)

  • Naďa Says:

   Mirko, dopoledne i část odpoledne byla porucha na blogu, proto ses zde nemohla hned objevit. Viz můj komentář u dalšího článku.
   Pro Malé Chlupaté. Aby nedošlo k omylu, já jsem si hrála s vybíráním šablon, která by mému blogu víc slušela, asi jako když si dívka vybírá šaty ze skříně na rande. Zkouší a zkouší až se jí to líbí. Pak čeká co publikum na to. Myslím, že zde vlastní tvorba není možná.
   Jinak, už jsem se, jak je vidět z dalšího článku, do toho tvého projektu zapojila. Díky za nabídku!

Jsem archivována Národní knihovnou

 

Květen 2019
P Ú S Č P S N
« Lis    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031