• Různé 11.10.2010

  mad_scientistNo prosím, už je to tady. Došlo na má slova, mám v sobě gen  E4Orfl, který může za to, jak vypadám. Tenhle gen je děsně záludný, jakmile kolem něj proběhne jeden z kmenů adenovirů, je dílo zkázy dokonáno. Pod jeho vlivem se gen probudí k životu, začne organizovat buňky a není cesty zpět. Vědci teď studují, který z partnerů může za přenos E4Orfl na svého potomka a zkoumá, jak by tuto dispozici vyřadil z přenosů. Vědci také zkoumají, jak již existujícímu E4Orfl zatnout tipec a také jak potlačit následky virového řádění.

  To jsou mi výzkumy, myslím si, že by nebylo marné věnovat se také nějakému výzkumu. Jen kde vzít skupinu ochotných lidí, která se mi vydá v plen? A kde bych ty lidi ubytovala a čím je živila? Vzhledem k mým podmínkám se nabízí jedině výzkum, jak potlačit následky virového řádění, životem na zahradě, přespáváním na zahradním nábytku a sycením se přírodními bobulemi. To by šlo, na zahradě máme místa dost, problém s ubytováním by byl vyřešen. Nakonec pokusná skupina by mohla i zametat spadané listí a uklízet místo mě po Ele hromádky. Musím se za tento nápad pochválit.

  Třeba by se našlo dost lidí, kteří by to podstoupili. Já bych pak mohla dobře prodat výsledky tohoto výzkumu těm výzkumníkům, co už to potlačení delší dobu neúspěšně zkoumají. No ne? Zhubnul by každý a také by se stal otužilým, viry by neměly šanci. Tak kdo se ke mně hlásí jako pokusný králík?

  Že nevíte, o jakém výzkumu jsem mluvila na začátku? Tak klikněte zde - klik a uznejte, není to stejná blbost, jako ta moje?

  Moji první zájemci do skupiny

  Moji první zájemci do skupiny

  Posted by Naďa @ 13:37

 • 20 Responses

  WP_Modern_Notepad
  • TlusŤjoch Says:

   Můžeš zkoumat můj gen lenosti PTiFLejzy5.
   Lehnu si na zkušební kanape a rád nechám svůj gen, by se projevil.
   Pak mne dáš certifikát, na který bych mohl pobírat nějaký lukrativní důchod.

  • Čerf Says:

   Pokud se dobře rozpomínám na svá výzkumná léta, jedním z měřítek každého výzkumu je jeho reprodukovatelnost. Myslím si proto, že hypotéza bude potvrzena hned, jakmile se podaří tato měření se stejnými výsledky zopakovat na kontrolních skupinách v Súdánu, v Somálsku a ve venkovských oblastech Severní Koreje.

  • Jarka Says:

   A to já se tedy do pokusné skupiny hlásím. Toho vira asi nemám, ale mohla bys mě použít jako porovnávací vzorek. Láká mě totiž ten pobyt na čerstvém vzdoušku na zahradě a předpokládám, že bych byla v dobré společnosti, to si přece nemůžu nechat ujít. :-D

  • Naďa Says:

   Mno, budu o tom uvažovat, jeví se mi to zajímavé, neboť mám asi stejný gen jako ty :-)

  • Naďa Says:

   Tak jest, nezbývá mi, než souhlasit s kapacitou :-)

  • Naďa Says:

   Dobrý nápad, Jarko, to mě nenapadlo, srovnávací vzorek by šel, vedu Tě v patrnosti :-)

  • Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Says:

   Já moc genů nemám, ale slyšelo jsem o nějakém zaludném - který se přenáší z aut na lidi a způsobuje popáleniny… Asi autogen nebo tak nějak. Určitě tohle přinese spousty poznatků, na stvořeníčka se viry naštěstí nepřenáší - jenom ty smrtelné jako je rýma, kašel a hlad.
   U vás na zahradě musí být báječně, můžu se zeptat, co za stvořeníčko je Ela? :)

  • NULI Says:

   Chjo, to by se to chtělo svést všechno na jdene blbej vir … Ale co, budu dál bojovat s větrnými mlýny a pomalu svou nadváhu snižovat. A pomalu - to mi jde :-).

  • Naďa Says:

   Autogen je samozřejmě gen, který jsme si dodali sami. Je to gen snášenlivosti a je nepřenosný :-) Ela je leonbergerská holka, je chlupatá, a určitě chlupatější než ty :-)

  • Naďa Says:

   Mirko, jsi hvězda, já jsem stále ve stavu teorie a příprav :-)

  • Ota Says:

   Tak teď už konečně vím na čem jsem a mé bádání, proč se můj objem za poslední rok tolik zvětšil na bázi teorie o genu E4Orfl došlo k této hypotéze

   Když jsem letos přestal kouřit,
   gen se náhle začal bouřit
   a teď řádí jako hrom,
   (nechce koček milion! :-) )
   působí však potají,
   že knoflíky lítají
   z šatstva, které v krásném Prahy klínu
   zakoupil jsem před rokem,
   takto jenom kvůli fetu z nikotínu
   vrací mi to s úrokem!!! :-)

   Když bude třeba, nabídnu se rád k výzkumu. Věřím že moje hypotéza osvětlí mnohé a přispěje k úspěchu.

  • Naďa Says:

   Tleskám frenetickým potleskem, veršíky jsou parádní. Bezvadný, mám další duši k výzkumům a ještě ke všemu s hypotézou :-)

  • Natty Says:

   Ahojky Nadi :-)ten gen má dokonce jméno “přejídání” slušně řečeno a nedostatek pohybu :-) a myslím, že průzkum s ubytováním na Tvé zahradě, pohybologií s hráběmi a výpěstky ze zahrady by určitě záhadný gen zahnaly. Takže prevence proti genu : Pohyb a zase pohyb :-)
   S Jaruškou bych si tu zábavu na zahradě určitě užila :-)

  • Mirek T. Says:

   Naďo, co uděláte se mnou, já mám fotogén, na fotkách prý vypadám mnohem lépe než ve skutečnosti…

  • Naďa Says:

   Inu, Mirku, pustím se do zkoumání kde je pes zakopán a podle výsledků Vám předložím návrh pomůcek, podle kterých budete vypadat jako na fotografiích nebo pokud možno ještě lépe, čímž se odstraní fotogén a na jeho místo se tímto implantuje jajegén (zkratka pro - já je lepší než foto) :-)

  • Naďa Says:

   No jasně, že byste si užily, ale místo zametání listí byste to určitě propovídaly a kdo ví jaké nové recepty by vznikly :-)

  • zuzana Says:

   I já se hlásím do zkoumané skupiny! Jenže co potom, když listí bude shrabané? Jo, vlastně, odhazování sněhu, že jo?

  • Naďa Says:

   No, jestli to do té doby, Zuzko, vydržíš, tak budeš ve výzkumu No 1 :-)

  • Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Says:

   To bych se na to podívalo! :-D Kolik činí osrstění na centimetr čtvereční?!

  • Naďa Says:

   Na cm čtvereční se u “Leonů” neměří, je to neměřitelné, musí se až na decimetr čtvereční. Už z toho je vidět, že Malé Chlupaté je s Elou ohledně ochlupení nesrovnatelné a Ela jasně vítězí :-)

Jsem archivována Národní knihovnou

 

Květen 2019
P Ú S Č P S N
« Lis    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031