• Různé 23.08.2010

  Celebrití nohy - Vanessa Hudgens

  Celebrití nohy - Vanessa Hudgens

  vyskočilo na mě z internetu, když jsem se doklikla domovské stránky. Pane jo, jak to udělaly? Kde je měly dosud? Doma ve skříni? A jak dlouho? A že zrovna v tu chvíli napadlo všechny tři v jeden čas ty nohy ze skříně vyndat a předvést je nám, co nohy předvádíme denně?

  Nad některými titulky zůstává rozum stát, ale je fakt, že jsem na něj klikla a viděla. Belohorcová a Váchová asi něco provedly fotografovi nebo můj monitor zkresluje, ale předváděné nohy nic moc. Partyšová předvedla nohy jen od lýtek po kotník, možná jí daly menší honorář.

  Předvádím nohy od lýtek po kotníky denně, a i když mé nohy už ledacos zažily, tak tyhle partie by klidně snesly srovnání. O nohy má každý hezky pečovat. Je to podle mě nejdůležitější součást našeho těla, hned po hnacím motoru – srdci.

  Nohy člověka nosí a bez jejich funkce je člověk odkázán na cizí (i rodinnou) pomoc a to i v těch intimních chvílích, kdy potřebuje ze svého těla vyloučit přebytky. Možná někteří namítnou, ale co mozek? Aha, mozek ty trumbero, je důležitější. Jenže já si myslím, že když se člověku zasekne mozek, tak už je mu jedno, že je vydán cizím rukám, že ho rodina vidí v nedůstojných situacích, je mu jedno, že se stal koulí na noze své rodiny. Jak se cítí jinak, zda je šťastný, bojácný, plačtivý, to zatím nevím a jen doufám a prosím ty nahoře, aby mi můj, značně opotřebovaný, jakž takž myslící mozek, zachovati ráčili, až do odchodu na věčnost. I o něj se snažím pečovat, jeho namáháním, ale je to, jak říkáme my ateisti, v rukou božích.

  Katka ví, že již leta letoucí pečuji o své nohy tím, že je svěřuji do rukou odbornic, tedy pedikérky, ale výsledek její péče, řekla bych kulantně, nebyl až tak špičkový, i když na druhou stranu plně odpovídal ceně. A tak mi letos předčasně nadělila voucher do Šmuclerova Asklepionu a dodala, že mimo pedikúru se mi dostane i relaxu, který nutně potřebuji.

  V jednu krásnou sobotu jsem vyjela výtahem do recepce tohoto vyhlášeného salonu a rázem jsem se ocitla v jiném světě. Už recepční vypadala, že kdyby jí její útlé síly stačily, nosila by mě nejraději po domě na svých zádech. Ani jsem moc nemusela mluvit, nabídla a promtně přinesla kávu i se sklenicí vody, Toto předala mé lazebnici, se kterou jsme odešly do její komůrky. Čekalo tam na mě kožené křeslo s vaničkou přímo pod nohama. Všechno zářilo bíle a čistotou, kávu jsem dostala na dosah ruky, zapnula jsem si masáž zad na tři polohy, ze kterých jsem si mohla na křesle vybrat a v pohodě se odmočovala, tedy měla namočené nohy, v něčem krásně voňavém.

  Než byla tato fáze u konce, vypila jsem vynikající, ale fakt vynikající kávu, odpověděla na pár otázek o svých nožkách, dostala jsem jako bonus nakapaný olejíček na záděry u prstů na rukou, ačkoliv ruce nebyly ve hře. Po klasických, ale neklasicky prováděných úkonech se spoustou tyglíků s mastičkami a mastmi, nástroji a nástroječky jsem dostala masáž nohou, nožní masku a nohy byly uloženy do pytlíků, které mi sice připomínaly pytlíky na odpadky, ale nevadilo. Poté jsem obdržela vyhřívací bačkorky a byla jsem ponechána na nějaký čas sama, jen se svými myšlenkami, s příjemnou hudbou a tou masáží zad.

  Po nalakování nehtíků bylo dílo dokonáno, příjemná, hezká a v konverzaci úměrná paní s pěstěnýma rukama a nohama v krásných sandálkách, mě odvedla zpět k recepci, kde se se mnou rukou dáním rozloučila. Nohy jsem měla jako nové, jen škoda, že nebyl na blízku nějaký fotograf z Blesku, abych se ocitla vedle jmenovaných hvězd, které své nohy předvádí jen někdy. Ty by tedy zíraly a závistí by pukly!

  Feet

  Posted by Naďa @ 9:37

 • 32 Responses

  WP_Modern_Notepad
  • zuzana Says:

   tak tomu říkám bezva článeček! Ano, to je ono, při pondělku, tak se mi to líbí! Já ten titulek taky četla, ale bohužel jsem z něj nevytvořila takový elaborátek jako ty a to mě teda mrzí! Jinak mám dojem, že ti fotografové fotěj ty celebrity takhle blbě, přece víme, že i nejkrášnější nohy z tohodle úhlu vypadají jako háky do betonu. On by musel fotograf malinko pokleknout, aby to bral ne z očí do očí…

  • TlusŤjoch Says:

   My, co si pravidelně koupeme nohy v šampaňském, se jenom tiše usmíváme pod fousy.

  • Naďa Says:

   No, ono když se asi 2x zakliká na fotku celebrity, tak člověk občas žasne, že se ukazují i taková kolena … nebo je to taky dílo fotografa?

  • Naďa Says:

   Vy, co si pravidelně koupete své nohy v šampaňském víte nejlépe co Vám prospívá, já si zase v šampaňském, byť nepravidelně, koupu své hrdlo. Taky to není špatné, zkus to!

  • Čerf Says:

   Až se v médiích objeví naturalistické obrazy závistí popukaných celebrit, budu tedy vědět, odkud vítr fouká :-). Do té doby mohu jen upozornit fotografy Blesku, že pokud by se některý z nich objevil u mne, rád mu předvedu i kvalitu svých (i když dosud neošetřených) nohou. A možná to bude méně statické představení než v případě zmiňovaných krásek.

  • Naďa Says:

   Babičky jsou moudré a mají pravdu, však musí myslet i za neposedné dědečky… vzkazuje taky babička jednomu moravskému dědečkovi …

  • Naďa Says:

   Možná by stálo za to do redakce zavolat … Musím teď věnovat větší pozornost Blesku, třeba se dočkám titulku - “Čerf předvedl své nohy, byli jsme u toho” … :-)

  • Mirek T. Says:

   Škoda, že jste, Naďo, nedala k odbornému posouzení foto Vašich nohou, aspoň od kolen dolů…

  • Naďa Says:

   Mirku, to jsem nemohla těm celebritám udělat. Možná bych mohla dodat nohy z roku 1965?

  • Mirek T. Says:

   Výborně, Naďo, to beru!…

  • NULI Says:

   Já tomu taky říkám bezva článeček. Od začátku až do konce jsem četla lehce napjatá, s mírným úsměvem, drobátko závidějící :-).

  • Naďa Says:

   Díky, Mirko! :-)

  • Čerf Says:

   To by ovšem byl historicky první Blesk, který bych byl ochoten si koupit! :-)

  • Jarka Says:

   Naďo, to jsi byla u Šmuclera, toho stomatologa známého z televize? Stará už se prý nejen o zuby, ale má i plastickou chyrurgii. To ti povím, tos měla zážitek, tvoje nožičky musely být jak v sedmém nebi. Nikdy jsem něco podobného nezažila. Moc hezky jsi to popsala. :-)

  • Naďa Says:

   Ano, Jarko, je to tak, je tam všechno možné, je to velký podnik. Osoba pana Šmuclera je velmi pozitivní, já si jej vážím za jeho názory a také za profesní přístup k neustálému vzdělávání sebe i druhých co u něj pracují a nastavenou vysokou laťku v podnikání.
   Jinak nohy mám po letech jako miminko :-))

  • Mirek T. Says:

   Díky, Naďo, provedl jsem odborné hodnocení pod fotem…

  • pavel Says:

   já bych se k focení tvých nohou nabídl a nechtěl bych ani honorář, co na to říkáš? :D
   už na mnoha blocích jsem četl jak dívky nenávidí svá kolena a od té doby si je i na ulici prohlížím… a zjistil jsem že něco na tom je…není koleno jako koleno, mají pravdu :)

  • Naďa Says:

   Pavle, tvoje nabídka je opravdu velkorysá, hned jak vyženu vodu z kolena, tak se domluvíme :-)))

  • pavel Says:

   taky jsem se šel na fotografii podívat, to víš zvědavej chlap, hezké a určitě i pak do krásy vyrostly :)

  • Naďa Says:

   Zjistila jsem, že nemám moc fotek i s nohama, ještě tak svatební a pak asi dvě…

  • Zuzana Says:

   já se chci taky podívat na fotografii, ale nikde ji nevidím!!!Honem, kde je???

  • Zuzana Says:

   jooo, už ji mám, vpravo nahoře mimo článek! Ale nohy jsi měla epesní! A vůbec, je to super fotka…

  • Naďa Says:

   Fotka je jedna z mála, malinka, mých fotek :-)))

  • pavel Says:

   už jsem se pochlapil, spokojená? :D
   hezký den

  • Naďa Says:

   nic nevidím, kde je důkaz? :-)

  • pavel Says:

   nemohl jsem se dostat k tobě na komentář a tak jsem ti k těm knihám odpověděl u sebe, ale teď tu jsem :)
   těch knih jsem napsal víc a tak máš co vážně dohánět, ale neboj, psát mne už nebaví kromě tady na blogu, takže… piš, piš, piš…
   co je to knihu kterou jsi vydala, rád si ji přečtu :)

  • Naďa Says:

   Honzo, tvůj komentář se mi moc líbí, jenom nevím, zda ta Tvoje předposlední věta je vzpomínková nebo má jít směrem ku mně, jako apel:-).

  • Honza Marek, Kanada Says:

   Nikoliv Naděnko nikoliv, VŠE co jsem psal je čistě o mé osobě. Já se nikdy nevyjadřuji v jinotajích či metaforách, vše vždy řeknu naplno. Čili klidně spi Honza.

Jsem archivována Národní knihovnou

 

Říjen 2018
P Ú S Č P S N
« Lis    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031