• Různé 11.10.2010 20 Comments

  mad_scientistNo prosím, už je to tady. Došlo na má slova, mám v sobě gen  E4Orfl, který může za to, jak vypadám. Tenhle gen je děsně záludný, jakmile kolem něj proběhne jeden z kmenů adenovirů, je dílo zkázy dokonáno. Pod jeho vlivem se gen probudí k životu, začne organizovat buňky a není cesty zpět. Vědci teď studují, který z partnerů může za přenos E4Orfl na svého potomka a zkoumá, jak by tuto dispozici vyřadil z přenosů. Vědci také zkoumají, jak již existujícímu E4Orfl zatnout tipec a také jak potlačit následky virového řádění.

  To jsou mi výzkumy, myslím si, že by nebylo marné věnovat se také nějakému výzkumu. Jen kde vzít skupinu ochotných lidí, která se mi vydá v plen? A kde bych ty lidi ubytovala a čím je živila? Vzhledem k mým podmínkám se nabízí jedině výzkum, jak potlačit následky virového řádění, životem na zahradě, přespáváním na zahradním nábytku a sycením se přírodními bobulemi. To by šlo, na zahradě máme místa dost, problém s ubytováním by byl vyřešen. Nakonec pokusná skupina by mohla i zametat spadané listí a uklízet místo mě po Ele hromádky. Musím se za tento nápad pochválit.

  Třeba by se našlo dost lidí, kteří by to podstoupili. Já bych pak mohla dobře prodat výsledky tohoto výzkumu těm výzkumníkům, co už to potlačení delší dobu neúspěšně zkoumají. No ne? Zhubnul by každý a také by se stal otužilým, viry by neměly šanci. Tak kdo se ke mně hlásí jako pokusný králík?

  Že nevíte, o jakém výzkumu jsem mluvila na začátku? Tak klikněte zde - klik a uznejte, není to stejná blbost, jako ta moje?

  Moji první zájemci do skupiny

  Moji první zájemci do skupiny

Jsem archivována Národní knihovnou

 

Říjen 2010
P Ú S Č P S N
« Zář   Lis »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031